Skip to content

Młodzi dorośli

Rycerski zapiątek dla młodych

Spotkanie rekolekcyjne dla młodych w wieku 18-26 lat pozwalające na pogłębienie swojej relacji z Panem Jezusem i Maryją w duchu Rycerstwa Niepokalanej. A także okazja do poznania nowych osób i oderwania od codzienności

Ewangelizacyjne

Od Rekolekcji Ewangelizacyjnych Rycerstwa Niepokalanej (REMI) zaczyna się formacja w SEN. Odbywają się zwykle w wakacje i trwają 10 dni. Oparte są o kerygmat, czyli pomagają w uporządkowaniu i przeżyciu podstaw wiary.

O Rycerstwie Niepokalanej

Podczas tych rekolekcji zapoznajemy się z podstawowymi informacjami na temat Rycerstwa Niepokalanej (MI). Jest to także czas pogłębienia osobistej relacji z Niepokalaną i modlitwy o rozpalenie charyzmatu MI. Te rekolekcje mogą także stanowić dobre przygotowanie do wstąpienia do MI.

Franciszkańskie Dni Skupienia

W miejscu szczególnie poświęconym Niepokalanej - w Niepokalanowie-Lasku - będziesz miał okazję otworzyć się szerzej na łaskę Bożą i doświadczyć Jego i Jej obecności.

Powołaniowe Dni Skupienia

W ciągu roku można przeżyć cztery stopnie tych dni skupienia. Każdy ze stopni obejmuje inne zagadnienia ważne dla każdego kto pragnie rozeznać swoje powołanie.