Rycerski weekend dla dzieci wraz z rodzicami

26-28 kwietnia 2018

To znów wydarzenie prototypowe w Lasku. Leży nam bowiem na sercu formacja nie tylko dzieci, ale także rodzin, z których pochodzą.

Podstawowym założeniem tego weekendu jest to, aby przybyli na niego rodzice dzieci, które przyjeżdżają na rekolekcje do Lasku chcemy niejako kontynuować to, co miało miejsce na weekendzie w październiku 2018 roku z tym, że wspólnie - całymi rodzinami. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy potrwają do 1 kwietnia.

Jeśli nie uzbiera się wymagana ilość rodzin - weekend zorganizujemy dla samych dzieci. 

Bardzo zależy nam, aby przyjechały całe rodziny. Tata, mama i dzieci. Rozumiemy równocześnie, iż są różne sytuacje życiowe i to, że ktoś może wychowywać dziecko samotnie z różnych przyczyn. Lasek jest dla was otwarty. W takim wypadku chciałbym, aby przyjechał jedynie rodzic z dzieckiem, bez dziadków, znajomych i dalszej rodziny.

Bądźcie z nami już od piątku od 17:00. Przyjedźcie nawet wcześniej. Czasem będzie to wymagało wzięcia wolnego dnia w pracy, ale myślę, że dla rodziny warto to zrobić. Przyjazd w sobotę nawet do południa to już nie to samo. Już w piątek zaczniemy realizować program zarówno dla dzieci jak i dla was rodziców. Będzie adoracja z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz tzw. Noc konfesjonału możliwość rozmowy z kapłanem, spowiedzi itp. Zapraszamy!!!

Startujemy w piątek 26 kwietnia o godz. 17:00.

Koszt: za osobę dorosłą 160 zł, dzieci do lat 3 za darmo, dzieci między 3 a 14 r.ż. - 110 zł; dzieci powyżej 14 r.ż. - stawka jak za osobę dorosłą.

ZAPISY:  lasek@maryjni.pl 

Nie trzeba wypełniać kart zgłoszeniowych, ale należy wcześniej zgłosić uczestnictwo swojego dziecka (dzieci).

* * *

Tak było na pierwszym w historii weekendzie rycerskim dla dzieci w Lasku.