dla matek i ojców

Dni skupienia » dla matek i ojców

Św. Maksymilian Kolbe, który założył Niepokalanów, oddał życie za ojca rodziny w obozie Auschwitz. Nieprzypadkowo więc w Ośrodku Formacyjnym Rycerstwa Niepokalanej Niepokalanowie Lasku organizujemy dni skupienia dla matek i ojców rodzin, podczas których uczestnicy biorą udział w warsztacie "Bliżej - pełna łączność" (nowatorsko opracowanym przez Inicjatywę Tato.Net) oraz spotkaniach dla mam (z projektu Mama.Expert).


Maryjne Dni Skupienia dla Ojców i Matek (listopad 2014)

Więcej: www.rodzina.maryjni.pl/?maryjne-dni...matek-2014

Dni skupienia dla Ojców i Matek


Rycerskie Dni Skupienia dla Ojców Rodziny (maj 2014)

Więcej: www.rodzina.maryjni.pl/?dni-skupienia-ojcowie-maj2014

Rycerskie Dni Skupienia dla Ojców Rodziny

Jesteś ojcem rodziny; ojcostwo jest dla Ciebie czymś ważnym, chcesz stawać się coraz lepszym ojcem, rozwijać się w tej szczególnej "profesji" - przyjedź na dni skupienia do Niepokalanowa, aby pod okiem Najlepszej Matki i Nauczycielki przyjrzeć się swojemu ojcostwu.


Promieniowanie ojcostwa to tytuł jednego z dramatów napisanych przez Karola Wojtyłę, późniejszego papieża Jana Pawła II. W tym "misterium" zawarł on refleksje o dojrzewaniu do ojcostwa w relacji człowieka z Bogiem i drugim człowiekiem, pisał o misji ojca w rodzinie, odnosząc się do owego najgłębszego wymiaru ojcostwa, które realizuje się w samym Bogu.